zaczynamy!!

Witam serdecznie na mojej stronie. Bardzo cieszę się, że tu zajrzałaś/łeś, (bo mam nadzieję, że w końcu i panowie zainteresują się tematem, pod ogólnie pojętą nazwą “robótki ręczne”, a w szczególności: druty, szydełko i włóczki……choćby po to by móc porozmawiać z żoną czy dziewczyną o jej hobby i też będą tu się pojawiać).

Blog ten podpięty jest pod mój sklep i zawierać będzie głownie informacje sklepowe. Co nowego w asortymencie się pojawiło, jakie są promocje, jakie efekty można uzyskać z włóczek oferowanych przeze mnie (na początku będą to głównie moje udziergi, ale mam nadzieję, że i Wy, Drogie Druciarki, zaczniecie przysyłać zdjęcia swoich prac i kilka słów, a może i zdań, o nich. Będę tu zamieszczać również to, co mnie zaciekawi, poruszy, zachwyci lub wywoła inne dobre emocje, którymi będę chciała się z Wami podzielić. Oczywiście głównie będą to tematy włóczkowe i robótkowe……  Chciałabym przenieść tu swoje zamiłowanie do przebywania w otoczeniu kolorowych i mięciutkich motków, do wymyślania co można z nich stworzyć, do wypróbowania ich, by w końcu osiągnąć wymarzony sweterek, sweter, swetrzysko ……. i wiele innych, cudownie miękkich rzeczy…Chciałabym Was zarazić tym bakcylem, bo to świetny sposób na spędzanie miło wieczoru. Bez ogłupiającego telewizora, który w przeważającej mierze, zagłusza nasze myśli i mąci w głowie……..

Wyobraźcie sobie tylko……. Wygodna kanapa lub fotel, przed nami parujący kubek gorącej herbaty z sokiem malinowym lub inny ulubiony napój (może być i lampka czerwonego wina:))…… w tle słychać dźwięki muzyki, która Ci sprawia największą przyjemność…… i pierwszy kłębek wełny i druty w ręku…….. Co z niego powstanie?….. Czy na początek coś małego i nieskomplikowanego, czy od razu rzucić się na coś co będzie prawdziwym wyzwaniem? ……… Stoisz przed pięknymi drzwiami….. za nimi może być wszystko co sobie wymarzysz….. wystarczy je tylko otworzyć……. Spróbuj….. to nie boli…… a założę się, że nie będziesz chcieć wracać ………….
Zostawiam Was z Tą Myślą ……….. niech w Was rośnie i wypełnia Was, a wkrótce przyniesie efekty…..

2 komentarze

 1. Miło mi, że propagujecie rękodzieło, z którym jestem sentymentalnie związana. Urzekła mnie ta kanapa i muzyka…. Ciekawe projekty przede mną, wiec biegnę zachwycać się do sklepu. Wrażenia opiszę wieczorkiem :).
  Pozdrawiam http://domklary.com/

  dom Klary
  20 kwietnia, 2017 Odpowiedz
  • Zachwyt, to uczucie, które mnie ogarnia za każdym razem gdy odwiedzam Twoją stronę, gdy podziwiam Twoje prace…. (bo już dawno temu do Ciebie trafiłam). To nie rękodzieło a prawdziwa sztuka, a Twoje wpisy pobudzają moją wyobraźnię bardziej niż niejedna książka. Bardzo się cieszę, że zawitałaś tu, u mnie. Choć to “tylko sklep”, chciałabym by goście czuli się tu dobrze, więc czekam z niecierpliwością na Twoją opinię.

   iwona
   20 kwietnia, 2017 Odpowiedz

Leave a Comment

Your email address will not be published.